Як долучитись до Хакерспейсу

Якщо Ви маєте свій проєкт, але Вам бракує обладнання та простору для його реалізації – приходьте, ми відкриті для проєктів. Якщо ви хочете виготовити щось для себе, отримати доступ до верстату або спробувати працювати на тому чи іншому наявному обладнанні, отримати поради і рекомендації від учасників Хакерспейсу – ми з задоволенням допоможемо.

Варіанти відвідування Хаклаба:

Гість – безкоштовно

Ви можете приходити в середу ввечері на День відкритих дверей, ставити питання, спілкуватися з людьми й тусуватися. В інші дні ви можете завітати в Хаклаб, щоб зарядити мобілку, запаяти розірваний провід навушників, скористатися ручними інструментами тощо.

Відвідувач майстер-класу або воркшопу

Ви можете відвідати майстер-клас або воркшоп в нашому Хакерспейсі. Детальніша інформація представлена на сторінці Майстер-класи. Перелік майбутніх подій розміщений на нашій сторінці у Фейсбук. Вартість – залежить від типу події, потреби в матеріалах, обладнанні і уточнюється для кожної події окремо.

Контрольований доступ – 550 грн на місяць

Ви можете за попередньою домовленістю з кимось із членів Лаби приходити та в їх присутності користуватися будь-яким обладнанням. Обов’язкові умови: попередня домовленість, присутність постійного учасника під час роботи, проходження інструктажу з техніки безпеки.

Постійне членство – 550 грн на місяць

Для того, аби стати постійним учасником Хаклабу, вам потрібно хоча б 3-4 рази прийти в режимі контрольованого доступу (пройти випробувальний термін) та пройти інструктаж з техніки безпеки. Якщо за це час ви нічого не зламали, не конфліктували з іншими учасниками і загалом не порушували наших правил, ми з радістю вас приймемо. Постійні члени мають право користуватися всім обладнанням лаби, отримують ключі, беруть участь в загальних зборах та розділяють з нами відповідальність за підтримку і розвиток лаби. Ремонт обладання, покращення простору та інші “добрі справи” на благо лаби дають можливість зменшити грошовий внесок до 450 грн.

Інше (студенти, групові проекти, взаємодія з соціальними ініціативами тощо) – обговорюється індивідуально. Подзвоніть або напишіть нам.